PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1057}

JFK

7,7 28 247
ocen
7,7 10 1 28247
7,5 16
ocen krytyków
JFK
powrót do forum filmu JFK

Jestem bardzo ciekaw kolejnego filmu Stone'a. Pluton zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
PS: Ale obsada!

użytkownik usunięty
kaioken26

Wczoraj obejrzałem. Świetne, nieco przydługawe kino. Do teraz jestem pod wrażeniem, jak Gary Oldman pojawiając się bardzo mało razy zbudował tak mocną i charyzmatyczną postać. Nie jestem fanem Costnera, ale cholernie dobra rola.

JFK - 7/10

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, zaczynam bardzo lubić takie polityczne kino. Nie przepadam za Costnerem, ale tu zagrał chyba najlepszą rolę w swojej karierze. Film świetnie ukazuje polityczne i społeczne zawirowania lat 60. Argument w JFK są tak przekonujące, że chyba zaczynam wierzyć w to, że za tym stało CIA, FBI, wojsko. Swoją drogą Stone pokazuje Amerykanów w bardzo niekorzystnym, ale jakże prawdziwym świetle w swoich filmach. Chyba nie jest za bardzo lubiany przez władze amerykańskie. Jeśli ci się spodobał JFK to polecam "Wszyscy ludzie prezydenta" z Hoffmanem i Redfordem to o aferze Watergate oraz "Informator" z Pacino i Crowem o walce z koncernem tytoniowym. No chyba, że już widziałeś.

JFK-8/10

użytkownik usunięty
kaioken26

Wszyscy ludzie prezydenta obejrzałem już jakiś czas temu, co do Informatora to mam zamiar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones