PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1057}

JFK

7,7 28 247
ocen
7,7 10 1 28247
7,5 16
ocen krytyków
JFK
powrót do forum filmu JFK

Kupiłem sobie ten film, żeby obejrzec go w sobotnie popołudnie. Zapłaciłem równe 54zł za wersje reżyserską. Na opakowaniu wszystko pięknie. Po włączeniu kompletna klapa. Nie dośc, że nie ma polskich napisów (w sumie jeszcze bym to przeżył ale chyba za coś się płaci) to mało tego. Jedyne napisy, któe się zgadzają to ang (dla głuchoniemych). Konsumentowi pozostają do wyboru : fiśnkie, szwedzkie, norweskie, duńskie, włoskie, niemieckie, niemieckie II wersja (tak tak dobrze napisałem) i na osłodę napisy w języku holenderskim. Jest to 4 film, który kupuję w Empiku (poprzednie 2 - Full Metal Jacket i Raging Bull miały niedziałające sceny, nie wspominając o tym, że ten 2 film na okładce miał wyszczególnione pl napisy a był do wyboru tylko z lektorem 2.0) i 3 z kolei, który nie działa. Przy wymianie filmu dowiedziałem się, że taka sama wersja (już z dogranymi napisami, nowa seria) kosztuje 35zł. Taką samą sytuację miałem przy zakupie American Psycho - nie dośc, że Empik musiał "sprowadzac" bo nie miał w ofercie ?(wybuliłem 45zł) to na następny dzień w media identyczne wydanie tego filmu było dostępne za jedyne 20zł. Do tej pory jeszcze jakoś wybaczałem im te błędy (prawdopodobnie z lenistwa, ponieważ w Empiku jestem zawsze przy okazji) ale teraz koniec z tym. Na pewno jest to też w jakiejś części wina dystrybutora ale ceny urwane z kosmosu i pretensjonalna obsługa klienta to już konik Empiku. Empik należy odwiedzac tylko po to, żeby wyśmiac im w twarz, że film dostępny u nich za 60zł (w dodatku pewnie wadliwy) można miec za cene 2h pobierania prądu...^^

Despero

dlatego filmy kupuje sie w Media ;]
lub np. z Merlina (nie miałem z nimi żadnych problemów, jak inni piszą nieraz, kurier był na drugi dzień, a ceny są chyba obok media, najtańsze z wszystkich internetowych sklepów, choć nie jest to regułą), w Media są najtańsze :>:>
żeczywiście chyba miałeś BIG lenia, że kupywałeś filmy w Empiku, tamte ceny w porównaniu do Media to chyba "lekkie nieporozumienie" i żenada; chyba niewidomy albo debil (bez obazy, absolutnie nic w twoją stronę) kupi film w Empiku za 40-50zł, jak w Media ma za 20zł...
poza tym w Media można elegancko sprawdzić każdą płytę, czy nie jest porysowana itp., bez żadnych przeszkód, obsługa otwiera pudełko i można sobie zobaczyć płytę (pewnie wiele osób nawet o tym nie wie...) i spokojnie powiedzieć "nie, dziękuję" i nic z tego przypadku sie nie dzieje, zabezpieczają płytę spowrotem w sekund pięć, żeden problem dla niech; co do Empiku to nie sądzę...

użytkownik usunięty
Szczepan_5

Zapłaciłeś 50 złoty szaleńcze?

Ten film w MediaMarkt w wersji reżyserskiej, w wydaniu 2DVD kosztuje 14,90 :] sam sobie kupiłem kilka miesięcy temu. No i miał napisy.

użytkownik usunięty

Ja kupiłem ten film w Empiku, za 249 zł.
Oczywiście nie było pojedynczego, więc kupiłem całą kolekcję OS, żeby potem sprzedać te pozostałe 4 filmy na Allegro.

54 zł ;o ja kupiłem wersje reżyserską z wieloma dodatkami w Galerii Krakowskiej za jedyne 14,99 ;)

użytkownik usunięty
Despero

Prosto, acz dosadnie i trafnie rzecz ujmując: jebać empik! :-D

ocenił(a) film na 9

ludzie, gdzie wy zyjecie. przeciez to oczywiste, ze rozne sklepy maja rozne ceny na dane produkty. co za problem wejsc do neta i sprawdzic na jakim poziomie sie mniej wiecej ksztaltuja ?
tez kupilam uszkodzone jfk bez lektora polskiego czy napisow, odnioslam film i bez problemu dostalam pieniadze z powrotem.
a to, ze plyty sa uszkodzone to nie wina empiku, bo on tylko sprzedaje, nie zajumje sie produkcja, wiec zastanow sie nad tym co piszesz

ps. jesli chodzi o obsluge, przynajmniej w poznaniu, zaden inny sklep tego typu nie rowna sie z empikiem. w media klient jest czesto olewany, pracownikow nie ma na wyznaczonych stanowiskach, a jak juz sie ich poprosi o pomoc to albo poswiecaja ci 10 sekund obrazeni, ze musza ruszyc dupe, albo sa slabo zorientowani w towarze albo jedno i drugie. nie mowie , ze zawsze tak jest , ale zdarzalo sie nie raz. natomiast w empiku obsluga jest zawsze bardzo pomocna i sympatyczna

użytkownik usunięty
nika87

co racja to racja.

Nigdy nie doświadczyłem żadnych problemów w empiku, a szczególnie jeśli chodzi o obsługę klienta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones