PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1057}

JFK

7,7 28 239
ocen
7,7 10 1 28239
7,5 16
ocen krytyków
JFK
powrót do forum filmu JFK

Film "JFK" jest szalenie aktualny i odzwierciedla całą cichą politykę administracji USA w związku z zamachami na WTC, Afganistanem, Irakiem, a kto wie czy może jeszcze nie dojdzie do tego Iran. Ameryka (czyt.USA) pod pozorem wolności i obfitości okłamują, zniewalają, zabijają swoich własnych obywateli oraz inne państwa. Może warto się zastanowić czy potrzebny nam taki sojusznik, który i tak się w końcu na nas wypnie.

Aleś temat poruszył :D
Bez Ameryki Polska nie ma szans przetrwania w dzisiejszym świecie .To najbardziej dla nas wartościowy obecnie sojusznik . Do kogo byś wolał abyśmy poszli po pomoc ? Do Rosji ? Do Chin ? Wolne żarty ...

Jest jeszcze Unia Europejska , ale to bardziej konglomerat gospodarczy , a nie militarny niestety ...


Innych sojuszników nie widzę .

No chyba że Arabowie i kraje tzw. Osi Zła . ( Iran , Kuba , Korea Płn. )
Ale wtedy wiedziałbym , że wychodząc do kibla Pentagon poprzez swojego satelitę robi zbliżenie na moją kuśkę ... Bo jeszcze mógłbym mieć tam plany ataku na Biały Dom albo Langley .

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

A ja mam gdzieś wasz gnijacy i waski sposów widzenia swiata
Moją Ojczyzną jest Ziemia a Religą czynienie Dobra
co ty na to)

użytkownik usunięty
wildecard

pff , ale tekst chyba z jakiejś bajki, nie? I tak skończysz w tym samym chlewie co wszyscy, racja?

A Ty co, komuch?

ocenił(a) film na 10

moze i swiat byłby lepszy ale ile filmów byś sobie nie obejrzał.
przy okazji, znacie jakies inne filmy dotyczące kennedy'ego ?? jakaś biografia czy coś?

BlackShit

Niedługo rocznica jego śmierci. Ciekawe czy rząd USA odtajni choć odrobinę archiwalnych materiałów które przybliżą nas do kulisów tej tragedii jaka się wtedy rozegrała z tej okazji?

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Jeszcze jest film Bobby o kulisach zabojstwa Roberta Kennedy'ego.
Do"MilesQuaritch :
A w jaki sposób mają odtajnić dokumenty przeciwko sobie? To tak jakby złodziej oddał to co skradł i przyznał się do tego. Albo mafia rządząca piłką nożna i ustawiająca mecze nagle się przyznała, że popełniła przestępstwo i chciała zadość uczynienia. Mocni nie przyznają się do swoich błędów i nie tłumaczą się ze swych uczynków.

Boro_4

To prawda. A dzisiaj jest 47 rocznica śmierci prezydenta Kennedy'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones