PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044749}

W odwecie

Outrage
3,9 154
oceny
3,9 10 1 154
W odwecie
powrót do forum filmu W odwecie

Film jest komiczny, zły, idiotyczny. Opis też z kapelusza, bo mamy tu imprezę, na której nie ma 10 osób, a nie są to żadne wybitne szychy, tylko aspirujący do tego tytułu Francuzi i dwójka Amerykanów, więc i międzynarodowy charakter taki średni.

Premiera już była, dostępny na HBO.

MajaWu

Dziękuję za ułatwienie w podjęciu decyzji o nie oglądaniu tego filmu, a miałem go już nagrać na HBO,zresztą na IMDb ma koszmarnie niską notę,nie żebym się sugerował ocenami,ale widać coś jest na rzeczy.

chimeryk

Nie ma za co. Dawno nie widziałam czegoś tak kiepskiego, szkoda czasu innych.

ocenił(a) film na 7
MajaWu

Dobry film, nie rozumiem tak niskiej oceny, albo Oceniający nie zrozumieli tematu, albo mają skrajne poglądy polityczne... smutne jedno i drugie. Polecam.

Julek_B

Lol, gościu. Film jest debilny, źle zagrany, a scenariusz to gniot. Tu nie ma niczego do rozumienia, o poglądach nie wspominając.

ocenił(a) film na 7
MajaWu

Dzień dobry - acha, super argumenty, takie merytoryczne, inteligentne, idealne by zostać krytykiem - zachęcam, już czekam na te "odjaniepawlone" recenzje - oł jes.
Nie zgadzam się z tym co piszesz, nie zostałem przekonany. 
Miłego dnia i dużo dystansu życzę, może wrócimy do tematu za parę lat ;). 
PS. LOL ja też i również. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones