Cybill Shepherd

Cybill Lynne Shepherd

7,5
3 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cybill Shepherd

wpisujcie tu tytuły najlepszych filmów z Cybill - ja obstawiam "Na wariackich papierach" i "Ostatni seans filmowy"

Lady_McBeth

oj Maggie, przyznaję ci rację całkowitą! NWP to jest po prostu bomba.... :)

Lady_McBeth

Na sto procent Wariackie papiery!!!Była poprostu zajefajowa!!!

Lady_McBeth

"Taksówkarz"! Chyba przede wszytkim ten film ,no i oczywiście "Na wariackich papierach". :D

Lady_McBeth

Bez wątpienia "Na wariackich papierach". Jej rola (oczywiście w duecie z Bruce'm Willis'em) sprawiła, że tego serialu po porostu nie można nie lubić.

Lady_McBeth

NWP zdecydowanie. To Jej życiowa rola ;) Lubie też komedię "Była sobie zbrodnia" scena z trupem w walizce doprowadza mnie do łez...ze śmiechu oczywiście ;)

Lady_McBeth

Świetna jest w "Na wariackich papierach" :) oczywiście w duecie z Bruce'm Willisem ;D

użytkownik usunięty
Lady_McBeth

W Taksówkarzu jest świetna. Uwielbiam scene gdy Betsy zgodziła się pójść z Travisem pogadać do jakiejś restauracyjki. W tej scenie są świetne dialogi np.
T:-...chyba zrobię sobie taką tabliczkę: "któregoś dnia się zorgananizuje".
B:-Chyba Zorganizuje.
T:-Nie to taki żart Z-O-R-G-A-N-A-N-I-Z-U-J-E.
B:-A to coś jak te napisy w biurach z napisem "Myśleć"
Pisałem z pamięci, pozatym w tłumaczeniu nie brzmi to najlepiej, ale scena jest świetna i ukazuje że Travis i Betsy są z innych światów.

Lady_McBeth

Hey:)
Oczywiście na pierwszym miejscu "Wariackie Papiery" - kocham Maddie Hayes ;) Na drugim zdecydowanie "Ostatni Seans Filmowy" - mój ulubiony film ;)Lubię też Jej kolejny serial - "Cybill" jest świetna jako Cybill Sheridan :)

Lady_McBeth

Najlepszy film - Taksówkarz, najfajniejszy - Na wariackich papierach.

sylbow

,,Taxi Driver":)

paciek

moonlighting oczywiście ;)
nie ogladalam wszystkich odcinkow, zaluje

Lady_McBeth

Dla mnie "Taksówkarz", bez wątpienia. Idealna aktorka do tej roli, naprawdę wyglądała tam cudownie:)
"Na wariackich papierach" widziałem kilka odcinków. Fajny serial i dobry duet Shepherd-Willis.

NickError

Zgadzam się z Wami. W Taksówkarzu powaliła mnie na kolana!

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones