Tom Berenger

Thomas Michael Moore

7,8
8 396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Berenger

Obejzalem z nim trzy filmy: 'Pluton', 'Incepcje' i 'Urodzonego 3 lipca'. Dwa z nich maja u mnie
note 10/10 i dodalem je do ulubionych. Zgral on w dwoch dla mnie niezapomnianych
filmach i glownie za to ma u mnie naprawde wysoka note. Poza tym widac jak odmienne
role zagral w 'Plutonie' i 'Incepcji', to oddaje jego kunszt aktorski

de_niro_fan_500

czy ja wiem, czy w Incepcji coś pokazał. Krótko był na ekranie...

użytkownik usunięty
de_niro_fan_500

Szkoda tylko, że ten dobry aktor grał bardzo często w kiepskich filmach. Zbyt często. Ode mnie 7/10

te w ktorych go widzialem byly naprawde b.dobre ;)

użytkownik usunięty
de_niro_fan_500

To fakt :) Ale zdarzały się Tomowi również role w niskobudżetowych filmach akcji przeznaczonych głównie na rynek dvd. Może po Incepcji hollywood ponownie zwróci uwagę na tego aktora.

de_niro_fan_500

"Urodzony 4 Lipca"...

kobong

literowka, nie zauwazylem ;d

de_niro_fan_500

Szkoda mi go, bo pewnie już nie zagra żadnej roli na miarę tej w "Plutonie" to było mistrzostwo świata, gdy oglądam ten film to zastanawiam się zawsze jak można było tak rewelacyjnie stworzyc takiego zimnego skur....ela, poprostu the best

de_niro_fan_500

obejrzyj filmy Gettysburg, Ostatni bohater i Śmiałkowie - naprawdę świetne role zapadające w pamięci

de_niro_fan_500

Obejrzyj "Jeśli nadejdzie jutro" serial 6 odcinków dostępny na you tube,a ogląda się jak dobry film polecam

użytkownik usunięty
de_niro_fan_500

A mi się strasznie podobał w Snajperze - świetny film. A Pluton to jego życiowa rola - wielu się ze mną tu zgodzi. Dziś mam go w planach

kurcze, aż odkurzę sobie dzisiaj ten Pluton. Kolejny raz:) Tom Berenger zagrał tam kultową rolę.

de_niro_fan_500

Szczególnie rola w "Urodzony 4 lipca" może ze 30 sekund?

de_niro_fan_500

Musisz jeszcze zobaczyć Snajpera! Po Plutonie i Snajperze zakochałam się w nim dozgonnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones